Jest to zmora wszystkich mechaników! Nowe formuły od niedawna dostępne na rynku pozwalają cofnąć kondycję o kilkadziesiąt tysięcy kilometrów w ekstremalnie krótkim czasie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu można oszczędzić mnóstwo pieniędzy na spalaniu! Nie są to wyroby rafineryjne i można ich używać do każdego rodzaju silnika. Skutecznie usuwają problemy, nie maskując ich, a co najważniejsze są łatwe w użyciu.

Engine Power Renew od wielu lat jest potentatem w dziedzinie motoryzacji, jednak dotychczas ich formuły były niedostępne dla przeciętego Kowalskiego. Wspomagali przede wszystkim maszyny wojskowe oraz branżę wyścigów motoryzacyjnych. Każda osoba z branży zna skuteczność ich produktów i chociażby raz je stosowała, w końcu rozszerzyli horyzonty o sprzedaż detaliczną, a promocje są godne uwagi!

Pan Karol jako jeden z pierwszych przesłał Nam swoją zaskakującą opinię: "Otrzymałem formuły i już po kilkuset kilometrach zauważyłem poprawę. Nie spodziewałem się tak fantastycznych efektów w tak szybkim czasie, silnik reagował momentalnie na przekręcenie kluczyka, poprawiła się też kultura pracy w korkach. Spalanie zmalało o prawie 3 litry na 100km,  jestem zachwycony!" 

Formuła Fuel+ oczyszcza cały układ paliwowy z głębokich nalotów i dopala zalegające zanieczyszczenia. Przy tym spowalnia zapychanie filtrów DPF, poprzez wypalenie I zmniejszanie wielości cząsteczek stałych (PM). Dodatkowo tworzy mikrowarstowowe osłony, metalowych płaszczyzn tarcia w elementach pompy przetłaczającej i elementach tłoczących przez które przechodzi paliwo. Druga formuła Oil+ podwyższa odporność oraz utwardza powierzchnie frykcyjnie, tym samym zmniejszając wielokrotnie opory tarcia. Po zastosowaniu środka mamy pełną ochronę dolnej części silnika.

Robert Pałyga
Auto-Tech M. Service
Dzień dobry, w branży motoryzacyjnej pracuję od 28 lat. Jeszcze za dziecka ojciec obudził we mnie pasję do brzmienia silnika i drobnych napraw. Obecnie posiadam sieć serwisów samochodowych, które wykonują pełną gamę napraw od mechanicznych do blacharskich. Szczerze polecam stosowanie EPR+ do każdego rodzaju samochodu, silnika. Profilaktycznie, jak i naprawczo, każdemu klientowi w pakiecie aplikujemy obydwie preparatu. Uzyskujemy dzięki temu żwawsze, zdrowsze i zregenerowane w pełni auto gotowe na dalsze dziesiątki tysięcy kilometrów. Po stosowaniu środków Oil+ wraz Fuel+ klienci są bardziej zadowoleni i nie poznają swojego starego, zamulonego auta. Polecam, Robert Pałyga


Kupując EPR+ możesz w zaledwie tydzień zregenerować silnik podczas normalnego użytkowania auta oraz zmniejszyć zużycie paliwa do 20%. Silnik w twoim aucie wyciszy się i wyrówna swoją pracę, dzięki zredukowania tarcia i zużycia metalowych części. Podczas mocnej zimy ułatwisz rozruch zimnego silnika i zredukujesz dymienie. Dawne problemy z nadmiernym poborem oleju znikną, a ciśnienie w cylindrach wyrówna się.


Jest to najskuteczniejsza metoda OCHRONY i REGENRACJI silnika.

Została przebadana przez grupę specjalistów i udokumentowana przez US Automotive Technology Institute, a następnie przetestowana przez wielu kierowców.


ilość produktów jest ograniczona