Aspiryna, witamina C czy może raczej Oscillococcinum na przeziębienie lub grypę? Wielu próbuje odeprzeć atak choroby używając popularnych leków sprzedawanych bez recepty. Tymczasem aspiryna nie może być stosowana u dzieci, witamina C nie stanowi magicznej bariery przed zarazkami, a Oscillococcinum jest tylko bardzo drogo sprzedawanym cukrem.


W ostatnim filmie Patryka Vegi „Botoks” możemy spotkać się z takimi sformułowaniami jak:

Złośliwi mówią łapówka. Ale dziś wiem jedno, ze to jedyna forma powiedzenia mi „Dziękuję”


- A z czego będą te leki?

- A chuj wie. Z cukru pudru…


Przeczytaj dalej – to bardzo ważne!

W społeczeństwo coś pękło, dlatego stwierdziłam, że temat leków i leczenia pacjentów wart jest jeszcze większego nagłośnienia. Chciałam przy tym również znaleźć jakieś rozwiązanie na tak tragiczna sytuację – przecież nie może być tak, że jesteśmy skazani na porażkę w walce o zdrowie swoje i swoich bliskich. W zwykłym przykładzie dotykającym każdego człowieka: starych i młodych, dorosłych i dzieci, kobiet i mężczyzn. Standardowa choroba…

 

Każdy z nas niejeden raz doświadczył przeziębienia lub grypy. Statystyki podają, że przeciętny człowiek choruje na nie od dwóch do trzech razy w roku. Nieprzyjemne objawy w postaci gorączki, kataru, kaszlu, kichania czy bólu gardła oraz bólu mięśni potrafią położyć do łóżka nawet największych twardzieli.


Symptomy charakterystyczne dla przeziębienia lub grypy mogą być wywoływane przez szereg wirusów. Należą do nich przede wszystkim rhinowirusy, które odpowiedzialne są za połowę infekcji górnych dróg oddechowych, a także koronawirusy, adenowirusy, RSV i wiele innych patogenów. Ogromna różnorodność czynników etiologicznych oznacza, że leczenie ogranicza się w zasadzie tylko do zwalczania objawów, a nie przyczyn choroby. I tak na półkach w aptece możemy znaleźć leki na kaszel, na katar, na ból gardła, obniżające gorączkę, a także preparaty łączące w sobie kilka z tych właściwości. Warto jednak wiedzieć, że skuteczność i bezpieczeństwo tych lekarstw często pozostawia wiele do życzenia.

Czy zatem jesteśmy w stanie poradzić sobie z tak popularnymi przypadkami chorób? Wiedząc, że lekarze każą albo się szczepić albo przepisują nam leki, które nic nie dają, a interniści otrzymują łapówki za ich zalecanie?


Na rynku można znaleźć produkt o nazwie Rezistonum, co dziwne wcześniej o nim nie słyszałam, okazuję się, że właśnie dlatego gdyż nie inwestują w marketing w służbie zdrowia i nie można dostać go w aptece. Po rozmowie z prezesem firmy usłyszałam, że „bogaty skład winduję cenę do góry i preparat przestałby być osiągalny dla wszystkich ludzi, gdyby trzeba było opłacać apteki i lekarzy. Dodatkowo misją firmy jest pomaganie społeczeństwu, a nie tylko nastawienie na zyski i wciskanie „cukru pudru” jak pokazane jest to u Vegi”.


Jest zat Zobacz czym dokładnie jest Rezistonumem sposób na nie uczestniczenie choć w jakiejś części w tym samonapędzającym się młynie korupcji, łapówek i niedziałających leków. Mogę zadbać o zdrowie swoje, swojej córki, syna i moich rodziców. Rezistonum działa i warto w niego zainwestować. Stosowany codziennie uchroni mnie na cały okres jesienno-zimowy przed zachorowaniem, a ja nie będę miała poczucia, że wyrzucam pieniądze w błoto, a moja cała rodzina jest zdrowa i uodporniona.

Nie tracę czasu i pieniędzy na lekarzy, kolejne L4, złe samopoczucie. Moje dzieci nie opuszczają zajęć w szkole. Wszyscy budujemy swoją odporność, która pozwoli całymi latami cieszyć się zdrowiem. Bo jak wiadomo każdy antybiotyk i niedoleczona choroba odbije się na nas w przyszłości bardzo poważnymi problemami.


Nie dajcie się ogłupić – wybierajcie środki, które naprawdę działają. Dbajcie o siebie i nie dajcie zwariować się temu cyrkowi farmakologicznemu!

 
                                                                            Sprawdź cene!