Historia suplementów diety, wspomagających proces odchudzania jest już dosyć długa. Jakiś czas temu bardzo popularna była Meridia, później była Zalixa i cała masa innych lepiej lub gorzej działających tabletek na odchudzanie. Przez wiele osób owe suplementy są traktowane po prostu z przymróżeniem oka, na zasadzie „na pewno nie zaszkodzą”. Co jakiś czas jednak pojawia się na rynku suplement, który pozytywnie zaskakuje swoim działaniem.


Tak było chcoiażby w przypadku wspomnianej Meridii, lek wycofano jednak, ze względu na zbyt poważną ilość skutków ubocznych. Jakiś czas temu został wypuszczony zupełnie nowy środek – Subitramil i trzeba sobie jasno powiedzieć, rynek przeżył szok. Subitramil w Stanach Zjednoczonych błyskawicznie osiągnął sprzedaż dającą niemal monopol na rynku tabletek na odchudzanie.

 

Subitramil został stworzony przez grono naukowców, lekarzy, dietetyków z Instytutu badań nad zdrowiem Karoliny Północnej. Jeden z członków pierwszego zespołu tworzącego Subitramil mówi - „Nie podchodziliśmy do tworzenia Subitramilu od strony biznesowej, w tamtym momencie nie myśleliśmy nawet o jakichkolwiek pieniądzach. Jesteśmy naukowcami, od lat zajmującymi się wydolnością ludzkiego organizmu, przemiany materii i jego regeneracją. Chcieliśmy stworzyć lekarstwo wspomagające te procesy.”  – Cóż, nawet jeżeli włożymy, zapewnienia o czysto naukowych intencjach lekarzy między bajki, faktem nadal pozostanie to, że Subitramil był tworzony przez specjalistów z najwyższej światowej półki.


Trwający program Poprawy Jakości i Stylu Życia na lata 2017-2020 współfinansowanym przez Europejski Instytut Ingredia pozwolił na znaczącą obniżkę cen, na całe szczęście dopłacana z zewnętrznych środków.
Program obejmie tylko pierwsze 150 zamówień złożonych w biężącym miesiącu, w przypadku zakończenia promocji - poinformujemy niezwłocznie na stronie.


 

Jaki jest sekret tak wysokiej sprzedaży Subitramilu? Prawda jest taka, że to pierwszy środek tego typu od bardzo dawna, który po prostu działa. W pierwszych tygodniach po ukształtowaniu ostatecznego składu suplementu, instytut przeprowadził badania na grupie blisko 1000 osób, cierpiących z powodu poważnej nadwagi. Wyniki były oszałamiające, blisko 98% badanych schudło co najmniej 8% swojej masy ciała w ciągu pierwszego miesiąca, jednak ogromna część osób biorących udział w badaniu miała jeszcze lepsze wyniki. To oznacza, że mężczyzna ważący 120 kilogramów korzystając z Subitramilu praktycznie z całą pewnością po miesiącu schudnie 10 kilo, to naprawdę dużo biorąc pod uwagę, że proces ten zwalnia dopiero po paru miesiącach.


„Subitramil nie powoduje w naszym organiźmie żadnych, niezanych mu reakcji. Jedyne co robi to prowokuje skuteczniejsze działania procesów odpowiedzialnych za spalanie tkanki tłuszczowej, czy kontrolujących apetyt, innymi słowy ustabilizuje działania naszego organizmu do poziomu osoby nie mającej problemów z trzymaniem wagi.” – To jest odpowiedź członka zespołu badawczego na pytania o skutki uboczne Subitramilu. Powiedzmy sobie otwarcie, co nam po tym, że schudniemy nawet kilkadziesiat kilogramów, jeżeli nabawimy się innych poważnych dolegliwości. Do tej pory Subitramil rzeczywiście nie dał żadnych powodów swoim klientom do niepokoju i być może także ztąd jego oszałamiające wyniki sprzedaży.

Sprawdź aktualną ofertę Subitramil na stronie producenta

 Subitramil właśnie dotarł do Polski i na naszym rynku, z pewnością też osiągnie sukces, nie jesteśmy przecież w całe szczuplejsi od mieszkańców Europy zachodniej. Czy wraz z Subitramilem przeminie problem otyłości? Dzisiaj cięzko stwierdzić, z całą pewnością jednak kwestia jego rozwiązania nie wydaje się już być tak przerażająca.